Risør FKs åtte lag i Brande har spilt hele 61 kamper i løpet av noen hektiske turneringsdager. Sjekk alle resultatene for lagene fra 11 år og opp her:

Tekst: Tore Myrberg  Foto: Risør Fotballklubb

Mest travelt har det vært for guttelagene i 11- og 12-årsklassene, som har spilt ti kamper hver. Sportslig sett ble det lite medaljer å ta med hjem, men opplevelser har det ikke manglet på for spillerne, trenerne og foreldrene som var med på turen. Ekstra morsomt var det at veldig mange av lagene til Risør gikk seirende ut av sine plasseringskamper i dag.

Risør 16-årslag for gutter spilte seg opp under turneringen.

Risør G16

Fre 08:50 Pulje 28  Risør FK:U16-Grindsted GIF:U17 0-3
Fre 13:10 Pulje 28  Brande IF:U16-1-Risør FK:U16 12-0
Fre 16:50 Pulje 28  Risør FK:U16-Ikast FS 0-6
Lør 11:30 Pulje 28  TuS Bargstedt:U17-Risør FK:U16 0-3
Lør 16:30 Pulje 28  Risør FK:U16-Brande IF:U16-2 2-1
Søn 09:40 5-6 plads  Risør FK:U16-TuS Bargstedt:U17 4-2

Risør J16-18 med tre lånte spillere fra Danmark.

Risør J16-18

Tor 17:35 Pulje 5  Risør FK:U16-18 -Brande IF:U14A 2-0
Fre 09:50 Pulje 5  FCM-licensområde 5:U15A-Risør FK:U16-18 1-0
Fre 19:30 Pulje 5  Risør FK:U16-18-TuRa Meldorf 3-0
Lør 10:40 Pulje 7  Risør FK:U16-18-FC Horsens:U14A-1 1-1
Lør 12:10 Pulje 7  Risør FK:U16-18-Brande IF:U14A 2-0
Lør 14:20 Pulje 7  Brande IF:U15A-Risør FK:U16-18 1-0
Lør 18:30 Pulje 7  Risør FK:U16-18-Vildbjerg:U13 0-3
Lør 23:00 Pulje 7  FCM-licensområde 5:U15A-Risør FK:U16-18 1-0
Søn 09:50 5-6 plads  Brande IF:U14A-Risør FK:U16-18 1-5

Risør G14

Tor 18:25 Pulje 26  Brande IF-Risør FK 12-0
Fre 10:40 Pulje 26  Risør FK-TuRa Meldorf 0-5
Fre 15:00 Pulje 26  Ringkøbing IF-Risør FK 8-1
Fre 19:40 Pulje 26  Jelling FS-Risør FK 9-0
Lør 08:00 Pulje 26  Risør FK-Hellerup IK 0-12
Lør 14:00 Pulje 26  Risør FK-SVIF 0-4
Lør 17:30 Pulje 26  Lem Boldklub-Risør FK 2-1
Søn 08:00 7-8 plads  TuRa Meldorf-Risør FK 2-0

I den siste kampen kom endelige seieren.

Risør J14

Tor 18:25 Pulje 4  Risør FK:U14B-FCM-licensområde 5:U13B 0-7
Fre 13:30 Pulje 4  Brande IF:U13B-Risør FK:U14B 4-0
Fre 17:50 Pulje 4  Risør FK:U14B-FCM-licensområde 2:U13B 0-5
Lør 11:20 Pulje 4  TuRa Meldorf:U13B-Risør FK:U14B 2-0
Lør 19:40 Pulje 4  Risør FK:U14B-FCM-licensområde 4:U13B 0-4
Søn 09:30 5-6 plads  FCM-licensområde 4:U13B-Risør FK:U14B 0-2

Risør G12

Fre 08:40 Pulje 17  Risør FK-FCM U11-licensområde 3X 1-1
Fre 12:50 Pulje 17  Brande IF-Risør FK 6-0
Fre 16:20 Pulje 17  FCM U11-licensområde 4-Risør FK 4-1
Fre 20:00 Pulje 17  Risør FK-ESV Hansa 4-2
Lør 05:30 Pulje 18  FCM U11-licensområde 4-Risør FK 4-1
Lør 06:40 Pulje 18  Risør FK-Brande IF 0-6
Lør 08:40 Pulje 18  Risør FK-Ikast FS 0-4
Lør 12:10 Pulje 18  FCM U11-licensområde 2-Risør FK 1-0
Lør 16:20 Pulje 18  FCM U11-licensområde 1-Risør FK 2-0
Søn 10:40 5-6 plads  FCM U11-licensområde 1-Risør FK 0-1

Det ble mange kamper på 11-åringene under årets turnering.

Risør G11

Tor 17:25 Pulje 12  Risør FK-Brande IF 2-2
Fre 08:00 Pulje 12  TuRa Meldorf-Risør FK 3-1
Fre 11:30 Pulje 12  Hellerup IK:2-Risør FK 6-0
Fre 14:50 Pulje 12  Risør FK-TuS Bargstedt 5-0
Lør 02:15 Pulje 14  TuRa Meldorf-Risør FK 3-1
Lør 08:00 Pulje 14  Risør FK-Hellerup IK:2 0-6
Lør 09:20 Pulje 14  Hellerup IK:1-Risør FK 3-1
Lør 13:30 Pulje 14  Hedensted IF-Risør FK 6-0
Lør 17:00 Pulje 14  Risør FK-Ikast FS 3-1
Søn 11:00 5-6 plads  Risør FK-Ikast FS 2-0

En blid gjeng som synes turneringsspill i Brande er gøy.

Risør G10

Tor 17:25 Pulje 11  Risør FK-ESV Hansa
Fre 10:40 Pulje 11  Ikast FS-Risør FK
Fre 16:20 Pulje 11  Risør FK-SG Geest /Stapelholm
Lør 15:30 Pulje 11  TuRa Meldorf-Risør FK
Lør 19:50 Pulje 11  Risør FK-Brande IF
Søn 08:00 3-plads  ESV Hansa-Risør FK

Risør G9

Lør 08:00 Pulje 10  TuS Bargstedt-Risør FK
Lør 10:00 Pulje 10  Risør FK-Give Fremad
Lør 12:40 Pulje 10  Risør FK-Brande IF:1
Lør 15:20 Pulje 10  Brande IF:2-Risør FK
Søn 08:40 Pulje 10  Risør FK-Brande IF:3
Søn 10:40 C-Finale  Risør FK-Brande IF:3